Zdobywanie Punktów / Jak to działa - FASTLIKE - Your Professional social media

Jak to działa / Zdobywanie Punktów

Zdobywanie Punktów

Zdobywanie punktów w FastLike.pl


Istnieją dwie formy zdobywania punktów w naszym serwisie: całkowicie darmowa oraz płatna.


Możliwość DARMOWEGO pozyskiwania punktów.

Jeżeli chcą Państwo zdobywać punkty za darmo, prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie, od razu zostanie przyznana pula bonusowa 50 punktów  jednorazowo po rejestracji. Aby rozpocząć proces zdobywania punktów proszę przejść do podstrony „Zdobywaj punkty”. Na stronie ukażą się Państwu strony gdzie po poprawnym polubieniu strony Facebook zdobędą Państwo punkty. Możliwość zdobywania punktów po polubieniu stron wacha się w przedziale od 10-25 punktów liczba ta jest niezalezna i głównym decydentem jest osoba dodająca stronę Facebook Fanpage do systemu to ona ustala ile punktów przeznaczy za jedno prawidłowe polubienie strony

Zdobywać 25% punktów swoich poleconych i 25% punktów z zakupionych pakietów przez swoich poleconych.

Linia Bonusowa co 50 polubień otrzymasz 200 punktów bonusowych.

Wykonywanie różnych zadań (wypełnianie ankiet, rejestracje itp.) od 1000 do 10 000 pnktów (zakładka NAGRODY - Kategoria ZADANIA).

Losowania cykliczne Nagród rzeczowych, gotówkowych oraz Abonamentów Standard, Premium, Business, a także pakietów punktowych.

Mini Konkursy Klikacza z pulą punktową przekraczającą 150000.

Możliwość PŁATNEGO pozyskiwania punktów.

Dla Klientów, którzy od razu chcą rozpocząć promowanie swoich usług oraz ceniących sobie czas przygotowaliśmy w promocyjnych cenach możliwość zakupu punktów.
W tym celu prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie o przejście do podstrony: „Kup punkty”.
Ceny zakupu kształtują się już od 15 złotych brutto za 1000 punktów. Im większy wybiorą Państwo pakiet, tym taniej otrzymają większą liczbę punktów.

Posiadając Abonament Standard, Premium lub Business ceny pakietów są tańsze do 30%.
Zapraszamy do zapoznania się ze stworzonymi przez nas pakietami.

Nie czekaj sprawdź już teraz na co nas stać FastLike.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu jak poruszać się w FastLike.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego Rejestracji konta w FastLike.plJAK TO DZIAŁA?

System FastLike.pl wyświetla strony Facebook Fanpage do polubienia od najwyżej punktowanej do najniżej punktowanej. Twoim zadaniem jest polubić wyświetloną stronę. Ty tylko klikasz w stronę, która Cię interesuje.
W zamian za to, Twoje strony klikają inni. Zyskujesz za kliknięcia punkty, które wymieniasz na Nagrody. Im więcej punktów zgromadzisz tym cenniejsze zdobywasz Nagrody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Platforma FastLike.pl da Ci dziesiątki jak nie setki Fanów Facebook którzy polubią Twoją stronę Fanpage. Zdobywanie polubień jeszcze nigdy nie było tak proste jak na FastLike.pl

NAGRODY

Zdobywaj punkty za polubienia stron Fanpage.
Zgromadzone punkty wymień na cenne NAGRODY rzeczowe lub gotówkowe. Zdobyte punkty możesz również przeznaczyć na pozyskanie Fanów na Twoją stronę Facebook Fanpage.