O systemie FastLike / Jak to działa - FASTLIKE - Your Professional social media

Jak to działa / O systemie FastLike

O systemie FastLike

O systemie FastLike:

Za pomocą naszego innowacyjnego systemu FastLike:

  •  całkowicie za darmo lub bardzo niskim kosztem,
  •  bez zaawansowanej wiedzy pozycjonerskiej,
  •  bez dodatkowego wysiłku,
  •  bez inwestowania wysokich kosztów,

zdobędziesz Fanów na strony Facebook Fanpage, którzy zrealizują Twoje zamierzone oczekiwania.

Dlaczego działa to w ten sposób?

Każde dodatkowe polubienie na Państwa stronie Facebook podnosi rangę Państwa strony przez co staje się bardziej popularna i rozpoznawalna w systemie Facebook. Użytkownik wpisując daną frazę  w wyszukiwarkę widzi strony i te które są najbardziej popularne czyli mające dużą ilość polubień (Fanów) chętniej się z nią zapoznaje niż ze stroną, która ma mniej (Fanów) i tym samym ma możliwość skorzystania z Państwa usług a nie usług konkurencji.

Liczba Fanów, którzy lubią daną stronę jest istotnym sygnałem, który pokazuje, na ile ważny jest dany Fanpage. Wysoka liczba Fanów może być interpretowana przez osoby jeszcze nie lubiące, jako potwierdzenie wysokiej jakości strony – ciekawą stronę, ważną markę obserwuje więcej Fanów. Stąd osoby, które wyszukują markę lub temat mogą zdecydować się na śledzenie strony właśnie ze względu na obecną liczbę Fanów.

System FastLike.pl losuje strony do polubienia. Zadaniem Użytkowników jest polubić interesującą go stronę lub inny obiekt do polubienia np: zdjęcie, post, film.

Za każde poprawne polubienie strony (Fanpage) przyznawane są  punkty, które wymienić można na polubienia (Fanów) własnej strony lub na Nagrody. Im więcej punktów jest zgromadzonych na koncie tym cenniejsze można zamawiać Nagrody rzeczowe lub gotówkowe.

Nie czekaj sprawdź już teraz na co nas stać FastLike.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszym systemie FastLike.plJAK TO DZIAŁA?

System FastLike.pl wyświetla strony Facebook Fanpage do polubienia od najwyżej punktowanej do najniżej punktowanej. Twoim zadaniem jest polubić wyświetloną stronę. Ty tylko klikasz w stronę, która Cię interesuje.
W zamian za to, Twoje strony klikają inni. Zyskujesz za kliknięcia punkty, które wymieniasz na Nagrody. Im więcej punktów zgromadzisz tym cenniejsze zdobywasz Nagrody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Platforma FastLike.pl da Ci dziesiątki jak nie setki Fanów Facebook którzy polubią Twoją stronę Fanpage. Zdobywanie polubień jeszcze nigdy nie było tak proste jak na FastLike.pl

NAGRODY

Zdobywaj punkty za polubienia stron Fanpage.
Zgromadzone punkty wymień na cenne NAGRODY rzeczowe lub gotówkowe. Zdobyte punkty możesz również przeznaczyć na pozyskanie Fanów na Twoją stronę Facebook Fanpage.