Instagram / Jak to działa - FASTLIKE - Your Professional social media

Jak to działa / Instagram

Instagram

INSTAGRAM

Instagram to serwis społecznościowy służący do publikowania zdjęć i wideo. Zamieszczane w nim materiały mają charakterystyczny, kwadratowy kształt kojarzący się ze starymi zdjęciami z aparatów Polaroid.

Instagram wystartował w 2010 roku i mimo, że na początku był dostępny tylko na iPhone, szybko zdobył popularność. W 2012 roku pojawiła się aplikacja oparta na systemie Android, a serwis został przejęty przez Facebooka za (bagatela) miliard dolarów. W ciągu 3 lat liczba użytkowników Instagrama wzrosła z 1 mln (grudzień 2010) do ponad 150 mln (wrzesień 2013), następnie do ponad 300 mln (grudzień 2014) i kolejne 500 mln (grudzien 2016).

Odpowiedni dać #hashtag - zwiększanie zasięgu odbiorców.

Podobnie jak na Twitterze, Facebooku i Google+ możemy oznaczyć nasze treści przy pomocy hashtagów (słowo kluczowe poprzedzone znakiem „#”), by inni mogli je odnaleźć. Tagi powinny być adekwatne do publikowanego zdjęcia – spamując hashtagami możemy znacząco zwiększać zasięgi grup odbiorczych, ale  również zirytować innych użytkowników, którzy szukają konkretnych zdjęć, informacji itp.

Jeśli chcemy znaleźć odbiorców z konkretnej okolicy, warto oznaczyć zdjęcie hashtagiem miejscowości (np. #katowice, #warszawa) lub "#" związanym z naszym biznesem "Jubiler" (np. #naszyjniki #bransloety) im więcej "#" promujących naszą działalność tym osiągamy większe zasięgi, a co za tym idzie zwiększamy szanse na pozyskanie wielu nowych Klientów.

Jeżeli prowadzisz "Działalność" to obecność na Instagramie jest podstawą do dotarcia do dużej grupy użytkowników (potencjalnych Klientów), Instagram nie obcina zasięgów, tak jak to robi Facebook w celu zwiększenia sprzedaży usług reklamowych. 

Nasz nowy Projekt do promowania profilii Instagram, jak również zawartych na nim zdjęć, filmów, produktów, różnych usług jest w fazie realizacji, a planowane uruchomienie w naszym serwisie FastLike.pl przewidziane jest na (sierpień 2017). 

Serdecznie Zapraszamy

Nie czekaj sprawdź już teraz na co nas stać FastLike.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego Rejestracji konta w FastLike.plJAK TO DZIAŁA?

System FastLike.pl wyświetla strony Facebook Fanpage do polubienia od najwyżej punktowanej do najniżej punktowanej. Twoim zadaniem jest polubić wyświetloną stronę. Ty tylko klikasz w stronę, która Cię interesuje.
W zamian za to, Twoje strony klikają inni. Zyskujesz za kliknięcia punkty, które wymieniasz na Nagrody. Im więcej punktów zgromadzisz tym cenniejsze zdobywasz Nagrody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Platforma FastLike.pl da Ci dziesiątki jak nie setki Fanów Facebook którzy polubią Twoją stronę Fanpage. Zdobywanie polubień jeszcze nigdy nie było tak proste jak na FastLike.pl

NAGRODY

Zdobywaj punkty za polubienia stron Fanpage.
Zgromadzone punkty wymień na cenne NAGRODY rzeczowe lub gotówkowe. Zdobyte punkty możesz również przeznaczyć na pozyskanie Fanów na Twoją stronę Facebook Fanpage.