FAQ - FASTLIKE - Your Professional social media

FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do obejrzenia filmu jak prawidłowo dodać stronę Fanpage do systemu FastLike.pl

1. Czy korzystanie z platformy FastLike.pl jest darmowe?
    - Tak, korzystanie z systemu FastLike.pl jest całkowicie darmowe.

2. Czy muszę się rejestrować?
    - Tak, aby móc w pełni korzystać z naszej platformy musisz zarejestrować się w serwisie.
Za rejestrację otrzymasz 50 punktów na start!

3. Czego potrzebuję, aby móc w pełni wykorzystać potencjał FastLike.pl?
    - Oprócz rejestracji na naszej platformie do korzystania z niej wymagane jest również konto w systemie Facebook. Konto potrzebne jest aby Użytkownik mógł lajkować strony i zdobywać punkty.

4. Jak zdobywać punkty?
    - Punkty zdobywane są poprzez klikanie Lubię to! na zamieszczonych stronach w naszym systemie. Użytkownik Lajkuje tylko i wyłącznie te strony Fanpage które uważa za interesujące. Za poprawne polubienie strony otrzymuje przypisaną do danej strony liczbe punktów. Punkty trafiają na konto Użytkownika.

5. Jak dodać zadanie do wykonania?  

   - Wysłać na adres kontakt@fastlike.pl  :

  a) treść zadania np: "Zarejestruj się do fajnego serwisu z grami x,y,z" , "Wypełnij krótką ankietę na stronie" itp. Możesz przesłać także obraz do tego zadania o maksymalnych rozmiarach  250 x 250 pixeli.

  b) podaj wartość punktową jaką chcesz przyznać osobie za wykonanie zadania np: 1000. Minimalna stawka za 1 wykonanie zadania wynosi 1000 punktów,

  c)  podaj ilość osób jaką chcesz, aby wykonało zadanie np: 10

  d) po zatwierdzeniu zadania, pojawi się ono w zakładce "NAGRODY - KATEGORIA ZADANIA", a z Twojego konta zostanie odjęta wartość punktowa za wykonanie tego zadania np: 1000 (Nagroda za wykonanie zadania) x 10 (ilość osób) + 10% (prowizja administracyjna) = 11 000.

6. Jak sprawdzić, ile mam obecnie punktów?
    - Ilość punktów zgromadzonych przez Użytkownika można sprawdzić pod głównym menu konta.

7. Czy kasujecie zdobyte punkty na koniec miesiąca tak jak to jest praktykowane w nie których tego typu serwisach?

    - Nie kasujemy punktów dlatego, że szanujemy naszych Użytkowników, którzy poświęcają swój cenny czas i takie postępowanie jest nie dopuszczalne,

    - Każdy Użytkownik może spokojnie zbierać punkty na upatrzoną w naszym sklepiku "Nagrodę",

8. Nie wiem jak dodać stronę, aby ją promować, jak to zrobić?
    - Jeżeli chcesz dodać stronę do promocji do naszego systemu, musisz:
    Zalogować się oraz przejść do zakładki „Strony”,
    • Następnie wybrać przycisk „Dodaj nową stronę
   Wpisać nazwę Twojej strony,
    Umieścić link url do strony (bez https://facebook.com/tylko to co pisze po ukośniku),
    Przypisać ilość punktów za kliknięcie, im wieększa ilość przypisanych punktów tym szybicej bedą pozyskiwane polubienia, pamiętaj że z każdym poprawnym polubieniem Twojej strony, przypisana ilość punktów bedzie stopniowo maleć  

    • Schemat sortowania stron - wyświetla strony od najwyżej do najniżej punktowanych.

    Jeśli Użytkownik posiada wyższy standart konta czyli jeden z Abonamentów (Standard, Premium,Business) dodatkowo może skorzysać z opcji targetowania, a mianowice określenia płci, województwa oraz wieku pozyskiwanych Fanów Facebook. W Abonamencie Standard mozna ustawić tylko targetowanie według płci. W Abonamencie Premium można ustawić tylko targetowanie według płci i wieku natomiast w Abonamencie Business można ustawić targetowanie według płci, wieku oraz województwa.

Posiadając Abonament Premium dodać do 20 stron, Abonament Business dodać do 50 stron w trybie wyróżnionym.

Dodając strony jako "wyróżnione HQ" otrzymasz lepszej jakości polubienia niż "strony nie wyróżnione".

9. Specyfikacja Abonamentów:

Abonament "ACTIVE" - otrzymasz do 5 polubień na dobę, całkowity limit polubień do 500, koszt 1 polubienia od 14 do 100 punktów.

Abonament "STANDARD" - otrzymasz do 10 polubień na dobę, całkowity limit polubień do 500koszt 1 polubienia od 12 do 100 punktów.

Abonament "PREMIUM" - otrzymasz do 15 polubień na dobę, całkowity limit polubień do 1000, koszt 1 polubienia od 10 do 100 punktów.

Abonament "BUSINESS" - otrzymasz do 20 polubień na dobę, całkowity limit polubień do 1500, koszt 1 polubienia od 10 do 100 punktów.

10. Jak zamówić Nagrodę?
   - Aby zamówić upominek należy wejść na podstronę "Nagrody" jeśli Użytkownik posiada wystarczającą ilość zgromadzony punktów na swoim koncie wybiera daną nagrodę i pod opisem nagrody zaznacza pole zamów.
W ten sposób nagroda zostaje zamówiona i w ciągu 30 dni roboczych dostarczona do Użytkownika.
Uwaga!!! przed wysłaniem nagrody konto oraz profil Użytkownika zostaje sprawdzony oraz dokładnie prześwietlony pod względem zgromadzonych punktów oraz oddanych polubień. Jeśli będą jakieś niejasności lub nieuczciwe lajkowanie a co za tym idzie gromadzenie punktów na profilu Administrator ma prawo odmówić wysłania nagrody oraz zablokować konto Użytkownika wraz z utratą całej ilości zgromadzonych punktów.

11. Co oznaczają nagrody KONKURS?
    - Nagrody zawarte w kategorii Konkurs określają najlepiej lajkujących,najaktywniejszych Użytkowników w przedziałach czasowych (Tydzień,Miesiąc i Rok). Najaktywniejsi Użytkownicy otrzymują z góry ustalone nagrody z kategorii KONKURS. Nagrody dostarczane są w ciągu 30 dni roboczych do Użytkownika.
Uwaga!!! Procedura jest identyczna jak w przypadku zamawiania nagród za punkty. Przed wysłaniem nagrody z kategorii KONKURS każdy z Użytkowników zostanie dokładnie sprawdzany pod względem uczciwości lajkowania stron na Facebook jak i pod względem zdobywania punktów na naszej platformie.

12. Ile mogę dodać stron do systemu promocji?
    - Do systemu promocji możesz dodać dowolną ilość stron Facebook.

13. Ile mogę dodać kont Facebook (Profili) do mojego konta w serwisie FastLike.pl ?

   - Nie ograniczoną ilość aktywnych kont zawierających znajomych, zdjęcia, informacje itp. Zablokowanie konta przez administrację Facebook wiąże się z cofnięciem wszystkich oddanych polubień na strony naszych Klientów i powoduje to straty serwisu dlatego zalecamy lajkować maksymalnie do 25 interesujących stron z jednego konta Facebook (Profilu) raz na 24h. Za dodawanie pustych kont Facebook, kilku kont zawierających te same Imiona i Nazwiska oraz za każde zablkowanie profilu Facebook będą nakładane kary punktowe odjęciem 1000 punktów ,a w ostateczności zamnięcie konta w serwisie zgodnie z Działem V punktem 11 Regulaminu serwisu FastLike.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Skontaktuj się z Administratorem lub Moderatorem FastLike.plJAK TO DZIAŁA?

System FastLike.pl wyświetla strony Facebook Fanpage do polubienia od najwyżej punktowanej do najniżej punktowanej. Twoim zadaniem jest polubić wyświetloną stronę. Ty tylko klikasz w stronę, która Cię interesuje.
W zamian za to, Twoje strony klikają inni. Zyskujesz za kliknięcia punkty, które wymieniasz na Nagrody. Im więcej punktów zgromadzisz tym cenniejsze zdobywasz Nagrody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Platforma FastLike.pl da Ci dziesiątki jak nie setki Fanów Facebook którzy polubią Twoją stronę Fanpage. Zdobywanie polubień jeszcze nigdy nie było tak proste jak na FastLike.pl

NAGRODY

Zdobywaj punkty za polubienia stron Fanpage.
Zgromadzone punkty wymień na cenne NAGRODY rzeczowe lub gotówkowe. Zdobyte punkty możesz również przeznaczyć na pozyskanie Fanów na Twoją stronę Facebook Fanpage.