Facebook / Jak to działa - FASTLIKE - Your Professional social media

Jak to działa / Facebook

Facebook

FACEBOOK

Facebook jest to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będący własnością Facebook, Inc. z siedzibą w Menlo Park.

Odkąd na rynku internetowym pojawiła się platforma Facebook Świat oszalał na punkcie tego systemu. Nic w tym dziwnego statystyki mówią same za siebie a prawda jest taka ,że prawie każdy ma konto na Facebook'u. W styczniu 2016 liczba Użytkowników na całym świecie wyniosła około 1,3 miliarda, a co miesiąc wgrywanych jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów, których obecnie jest ponad 400 miliardów. Średni wiek Użytkownika serwisu to 22 lata. Dane zgromadzone na Facebooku to ponad 980 petabajtów, co 24 godziny przybywa ponad 0,5 petabajta. Platforma Facebook jest jak na razie najlepszym portalem społecznościowym jak i reklamowym, w którym można pokazać swoje pomysły, realizować swój biznes i zyskać szybkie i gwałtowne sukcesy!

FastLike jest serwisem mocno połączonym z Facebook'iem ,dzięki nam szybko i swobodnie wykreujesz swoją stronę Fanpage, zyskasz szybko udostępnienia lub polubienia w swoim poście, lub nieograniczoną liczbę polubień pod Twoim zdjęciem.

Nie czekaj sprawdź już teraz na co nas stać FastLike.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego Rejestracji konta w FastLike.plJAK TO DZIAŁA?

System FastLike.pl wyświetla strony Facebook Fanpage do polubienia od najwyżej punktowanej do najniżej punktowanej. Twoim zadaniem jest polubić wyświetloną stronę. Ty tylko klikasz w stronę, która Cię interesuje.
W zamian za to, Twoje strony klikają inni. Zyskujesz za kliknięcia punkty, które wymieniasz na Nagrody. Im więcej punktów zgromadzisz tym cenniejsze zdobywasz Nagrody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Platforma FastLike.pl da Ci dziesiątki jak nie setki Fanów Facebook którzy polubią Twoją stronę Fanpage. Zdobywanie polubień jeszcze nigdy nie było tak proste jak na FastLike.pl

NAGRODY

Zdobywaj punkty za polubienia stron Fanpage.
Zgromadzone punkty wymień na cenne NAGRODY rzeczowe lub gotówkowe. Zdobyte punkty możesz również przeznaczyć na pozyskanie Fanów na Twoją stronę Facebook Fanpage.